Wybierz język:

Polish English

Witamy na stronie internetowej projektu Powiatu Koneckiego pt.:

"TERMOMODERNIZACJA budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Końskich oraz budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich"

dscn1037 W dniu 28 kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Końskich, odbyło się pierwsze z cyklu trzech spotkań informacyjnych na temat Projektu. Organizacja spotkań jest elementem realizacji i obowiązkowym punktem Planu Promocji Projektu.

W spotkaniu poprowadzonym przez Koordynatora Projektu Szymona Białego wzięło udział 35 osób, w tym uczniowie szkoły, która jest objęta Projektem wraz z panią dyrektor Beatą Salatą, a także Zarząd Powiatu na czele ze Starostą Bogdanem Soboniem oraz Wicestarostą Andrzejem Markiem Lenartem oraz naczelnikami poszczególnych wydziałów Starostwa Powiatowego.

Spotkanie rozpoczął, od powitania Pan Bogdan Soboń – Starosta Konecki. Następnie Koordynator Projektu przedstawił prezentacje multimedialną z informacjami na temat genezy projektu (źródła dofinansowania, cele Programu PL04, przebieg konkursu. Podczas prezentacji przedstawione zostały założenia projektu, harmonogram dotychczas wykonanych prac oraz ogólna charakterystyka poszczególnych budynków wraz z dokumentacją fotograficzną zarówno stanu bieżącego jak i projektowanego, oraz zakres prac.

Po części oficjalnej uczestnicy spotkania skorzystali z możliwości wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń dotyczących przedmiotowego projektu.

dscn1030   dscn1040   dscn1042   dscn1049   dscn1052