Wybierz język:

Polish English

Witamy na stronie internetowej projektu Powiatu Koneckiego pt.:

"TERMOMODERNIZACJA budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Końskich oraz budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich"

wnioW dniu 19 maja br. został podpisany aneks nr 1/304 do umowy nr 470/2014/Wn13/OA-XN-04/D z dnia 04.08.2014 r. w sprawie Projektu pn.: „Termomodernizacja budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Końskich oraz budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich” , w związku z rozszerzeniem tegoż projektu o wykonanie termomodernizacji budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Końskich.

W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie termomodernizacji budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Końskich - w formule „zaprojektuj i wybuduj” – został wyłoniony Wykonawca tj. OPEUS Energia Spółka z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kobiałka 9, 09-411 Płock.

Umowa w wymienionym wyżej Wykonawcą została podpisana w dniu 23 maja 2016 roku, na kwotę brutto 5.953.200,00 złotych.

Termin wykonania przedmiotu umowy został określony na dzień 31 marca 2017 roku.